Diáktárlat Nyíregyházán

Diáktárlat Nyíregyházán

2011 óta várja a fiatalokat a Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér a Nyír Plazában. A fiatalokból álló szervezet 14 és 20 év közöttieknek kínál tartalmas programokat a szabadidő hasznos eltöltésére. A Géniusz Klub Tehetségkutató Program három éve indult, amely kiállításaival, rendezvényeivel igyekszik teret és lehetőséget biztosítani a fiatal tehetségeknek az Észak-Alföldi Régióban. Elsősorban olyan alkotóknak kínálnak bemutatkozási lehetőséget, akik még a pályájuk elején vannak, hangsúlyozta az esemény megnyitóján Árva Tímea, a Közösségi FACE-ek Ifjúsági Iroda és Közösségi Tér irodavezetője.

További képekért kattintson a fotóra!

Az irodát működtető Köz-Pont Ifjúsági Egyesület szervezésében megvalósuló kiállítási program keretében minden hónapban más és más ifjú tehetség mutatkozik be. A hónap kiállítója Bakos Nátán, akihez leginkább a természetfotózás áll közel. Nátán, bár jelenleg a Wesselényi Miklós Szakiskola és Kollégium informatika szakán tanul, jövőjét fotósként képzeli el. Munkáival a nyiregyhaza.hu weboldalon már találkozhattak a városlakók.

Piszár Tünde

(Fotó: Trifonov Éva)