Decathlon Élménypróba - 23 akadály és 5 km várta a résztvevőket

Decathlon Élménypróba - 23 akadály és 5 km várta a résztvevőket

Nem unatkoztak a szervezők az V. Decathlon Élménypróba kapcsán. Pénteken este sokáig úgy tűnt, vihar is lehet, ezért nem kezdték el építeni az akadályokat. Így aztán szombaton reggel 4 órakor álltak neki a Sóstói erdőben a pályának, és 8-ra minden a helyére került. Több százan érkeztek és neveztek az 5 km-es távra, melynek során 23 akadályt kellett leküzdeni. 

- Nem volt egyszerű a szervezés, de minden elkészült az indulásra. Örülünk, hogy sokan választották szombati programnak a sportot. Számos kiegészítő rendezvényről is gondoskodzunk, így nem csak egy csapatépítő, hanem igazi családi esemény is a mostani - mondta Pokrovenszki Gergely főszervező.

A futás mellett kung-fu és rúdtánc bemutató, Fitt Jump és alakformáló torna is várta többek között a résztvevőket, míg a rendezvény tombolasorsolás zárta.