Debrecenben a Szpari
Vasárnap megkezdi a bajnoki szereplést is a Nyíregyháza Spartacus. Debrecenben lép pályára a csapat.

Ősszel 2–0-ra nyert a Nyíregyháza Spartacus a DVSC-DEAC ellen.

Mindkét gólt Zoran Kostic lőtte, rá azonban sérülés miatt nem számíthat az első tavaszi meccsen Mátyus János vezetőedző. Egészen pontosan rá sem.

– Zoran Kostic és Szokol Zsolt is sérülés után kezdte újra a munkát, nekik még idő kell mire bevethetővé válnak. Csorba Szabolcs kedden a kezdőben kapott volna helyet, de sajnos belázasodott, influenzás, és úgy tűnik, vasárnap sem játszhat. Ráadásul Törtei Tamás és Luis Ramos sem áll majd rendelkezésre eltiltás miatt, jó hír viszont, hogy Savo Rakovic egyre jobb erőben van, a kupameccsen már pályára is léphetett egy rövid időre. A gondok ellenére már nagyon várjuk a hétvégi találkozót. A NB I-es klubok tartalékcsapatai ellen mindig nehéz játszani, nem lehet tudni, kik szerepelnek az első keretből. Az első két meccs és egy jó rajt meghatározhatná az egész tavaszi szereplésünket, ezért is kell nyernünk vasárnap –mondta Mátyus János vezetőedző.

A találkozót az Oláh Gábor úti stadionban rendezik, a nézők számára a belépés ingyenes.

Dankó László