Csütörtöki VIDOR ajánló: Ivan & The Parazol és Magna Cum Laude a Kossuth téri nagyszínpadon
Fotó: Trifonov Éva

Érdemes szeptember elsején is ellátogatni a VIDOR Fesztivál programjai, délután és este is színes programok várják az érdeklődőket!

Délután 16 órától a Miskolci Csodamalom Bábszínház hozza el a VIDOR Kertbe A kiskakas gyémánt félkrajcárja előadást, majd a belvárosi forgatagban élőszobrok, Varázs Tamás, a bűvész és a Duo Trixx színesítik a hangulatot. 

18 órától a Városháza előtti Kisszínpadon a Red One House készül utcazenével és komédiával, majd 19 órától a Kossuth téri Nagyszínpad koncertjei kezdődnek meg. Fellép az Ivan & The Parazol és a Magna Cum Laude.

Eközben a tűzzsonglőrök játékában még ma is gyönyörködhetnek a belvárosba látogatók, az este pedig a VIDOR Kertben a Kommuna Lux és DJ Olasz zenéivel pörög tovább.