Csökkent a lopások száma, javult a közbiztonság

Csökkent a lopások száma, javult a közbiztonság

A Híregyházában dr. Tarcsa Csaba, megyei rendőrfőkapitány értékeli a 2014-es évet. A statisztikák szerint pozitív irányba mozdult el a mérleg, csökkent a lopások száma, javult a közbiztonság. Új feladatok is érkeztek a megyébe, ezekről is szólt a főkapitány a Nyíregyházi Televízió stúdiójában.

[video]

Petneházy Attila, országgyűlési képviselő az első, már lezajlott parlamenti ülésszak után, a második kezdetén beszél arról, mennyivel másabb ez a munka, mennyivel nagyobb felelősség hárul rá, mint korábban önkormányzati képviselőként.

A Híregyháza című műsorunkat újból megnézheti pénteken 20.30-tól, valamint szombaton reggel 9 órától a Nyíregyházi Televízióban. Várja Önöket a műsorvezető: Rendes Sándor.