„Csodálatos öt nap volt” – Szigligeten a Szabó Lőrinc Tagintézmény tanulói és szüleik

 

A Sóstóhegyi Gyerekvilág Alapítvány szervezésében csodálatos öt napot tölthettek el a Szabó Lőrinc Tagintézmény tanulói és szülei a Szigligeti Gyermeküdülőben.

A programokban szerepelt a szigligeti várlátogatás, a tapolcai tavas barlang megtekintése és a Sárvári Wellnessfürdő is. Az Adrenalin bulihajózás Szigliget és Badacsony között különösen izgalmas élmény volt a táborozók számára.

A fantasztikus időjárásnak köszönhetően sokat fürödhettünk a Balatonban. Köszönjük Nyíregyháza Megyei Jogú Városnak ezt a csodálatos üdülési lehetőséget! A változatos és gazdag programokat köszönjük dr. Hudákné Fábián Nórának! Reméljük, hogy Jövőre veled, ugyanitt!

– osztották meg a Szabó Lőrinc Tagintézmény táborozó diákjai és szüleik!