Csirkefogók jönnek Nyíregyházára - Vasárnap indul a vízilabda bajnokság

Csirkefogók jönnek Nyíregyházára - Vasárnap indul a vízilabda bajnokság

Vasárnap megkezdődik a 2021/22-es bajnoki szezon az AQUA SE Nyíregyháza pólósai számára. Hazai medencében fogadják a mieink a Csabai Csirkefogókat az Országos Utánpótlás Bajnokság első fordulójában, így hosszú idő után újra vízilabdával töltik meg a Városi Uszodát. Nincs könnyű helyzetben az AQUA, hiszen a tavalyi ifi csapat tagjai már más városokban kezdik meg egyetemi tanulmányaikat, így a gyermek és serdülő korú játékosokra vár az a feladat is, hogy saját korosztályuk mellett az idősebbek között álljanak helyt.

2021.09.27. vasárnap Városi Uszoda
12.00 AQUA SE Nyíregyháza - Csabai Csirkefogók gyermek
13.15 AQUA SE Nyíregyháza - Csabai Csirkefogók serdülő
14.30 AQUA SE Nyíregyháza - Csabai Csirkefogók ifi