Cseh, lengyel és szlovák motorosok is érkeznek - Rangos mezőny a MACEC Kupán

Cseh, lengyel és szlovák motorosok is érkeznek - Rangos mezőny a MACEC Kupán

Nem kell már sokat várniuk a salakmotor kedvelőinek, szombaton végre felbőgnek a motorok a Nagyhalász Speedway Ringen. Komoly mezőny érkezik az év első versenyére, a MACEC Kupára. Lengyel, cseh, szlovák, román és magyar motorosoknak is szurkolhatnak a nézők, akik várhatóan sokan lesznek. Az egyik lengyel portálon például utazási tanácsokat és útvonaltervet is adnak a lengyel drukkereknek, hogyan közelíthetik meg a versenypályát. Honfitársaik közül Patryk Wojdylo és Kasper Pludra mellett Mateusz Cierniak is rajthoz áll. A szlovák David Pacalaj már régi ismerősként érkezik, Jan Mihalik és Jakub Valkovic is komoly erőt képvisel. A cseh színeket Jaroslav Petrak és Daniel Silhan képviselik, a román Andrei Popa pedig szintén nem ismeretlen a drukkerekenek.

A mieink közül Magosi Norbert, Fazekas Dennis, Kovács Roland és Bárány Márk is ott van a nevezők között, és bízunk abban, hogy az év első versenye után valamelyiküknek sikerül dobogóra is állnia. Egy biztos, izgolmas verseny elé nézünk. Kezdés szombaton, 16 órakor.