Csaták a hálóőrök között - nyíregyházi győzelem a Kapusháborún!

Csaták a hálóőrök között - nyíregyházi győzelem a Kapusháborún!

Nyolcadik alkalommal rendezték meg a hétvégén Szegeden a Porsche Szeged Kapusháborút. Ezúttal is hatalmas volt az érdeklődés, különböző korosztályokban léptek pályára a hálóőrök, akik egymással csatáztak. A Szpari részéről Nagy Máté címvédőként érkezett, sajnos ezúttal nem állhatott dobogóra a Nyílt kategóriában. A +35-ös mezőnyben egy éve szintén nyíregyházi siker született, Tuska János pedig most sem talált legyőzőre.

A Nyíregyháza Spartacus kapusedzője remek formában védett, és győzött korosztályában. Az utánpótlás kategóriában a Szpari fiatal hálóőre, Szondi Levente a harmadik helyen végzett - ő egy éve is a dobogó harmadik fokára állhatott.

A nap során gálamérkőzésekre is sor került, az egyik meghívott vendég pedig Jova Levente volt, és a Szpari kapusa ezúttal is remek védéseket mutatott be.