Csapatbajnokság - a dobogó a cél az atlétáknál a hétvégi versenyen

Csapatbajnokság - a dobogó a cél az atlétáknál a hétvégi versenyen

A hétvégén Székesfehérváron csapnak össze Magyarország legjobb sportegyesületei az Atlétikai Csapatbajnokságon. Mint minden évben idén is izgalmas verseny várható. Az elmúlt három évben a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola és a Nyíregyházi Sportcentrum közös együttese a dobogóra állhatott fel, kétszer aranyat és egy bronzérmet szereztek.

-       Ebben az évben a serdülőkkel együtt összesen 32 versenyző utazik  a csapatbajnokságra. Sajnos sem mi, sem a debreceniek csapata nem teljes, a sérülések miatt nem tud mindenki indulni.  Az biztos, hogy nagyon szoros lesz a verseny.  A serdülőket az első tízbe, míg a felnőtteket  az első háromba várjuk  – mondta Vas László, a Nyíregyházi Sportcentrum atlétikai szakágvezetője.

 
A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőinek névsora:

Szabó Hunor
Kiss Benedek
Kozák Bence
Gránt Bálint
Délczeg Péter
Kovács Roland
Járosi Richárd
Lőw Gábor
Irinyi István
Juhász Ferenc
Farkas Zoltán
Vasvári Boglárka
Magyar Fruzsina
Bánhegyi Zsidó Emma
Hell Szofia
Szilágyi Réka
Vass Anett
Fehér Szonja
Leleszi Máté
Pál Robin
Bakosi Péter
Varga Péter
Kerekes László
Tóth Balázs
Szikszai Róbert
Káplár János
Botos Boglárka
Garai Griciána
Nyisztor Petra
Tucsa Veronika
Kerekes Dóra
Zsiga Kinga

Helebrandt Máté


Edzők:
Bakosi Béla
Cserpák Róbert
Kerekes László
Kiss László
Dorka Zoltán
Széles Imre
Vas László