Ciprusi dobogó után győzelem Törökországban - Závaczki Bálint fontos pontokat szerzett

Ciprusi dobogó után győzelem Törökországban - Závaczki Bálint fontos pontokat szerzett

 Závaczki Bálint Törökországban kezdte egy edzőtáborral a felkészülést az idei szezonra január 12-én, és ezen a hétvégén itt is ért véget az alapozás. A Winter Cup 2019 névre hallgató világranglista pontot adó versenyt a Gloria Golf Resort két pályáján rendezte az Ukrán Golf Szövetség. Általános dolog, hogy közép- és észak-európai államok a tél folyamán a déli országokban rendeznek nyílt versenyeket, így utolsó állomásként bekerült Bálint versenynaptárába is.

Szeles, tavasziasz időben zajlott a verseny, erős kezdés után napról-napra javulni tudott a három nap során, végül 11 ütés előnnyel állt fel a dobogó legfelső fokára. Ezzel a győzelemmel fontos világranglista pontok kerülnek Bálint neve mellé, amely az eddigi legelőkelőbb helyre repíti a jövőheti aktuális listán.