Címvédéseket hozott az atlétikai bajnokság

Szombaton elkezdődött a 49. Fedettpályás Atlétikai Magyar Bajnokság Nyíregyházán. A Sportcentrum versenyzői közül már az első nap ketten is megvédték címüket!

Bakosi Péter egész héten betegséggel küzdött, de a hazai rendezésű bajnokságot nem szerette volna kihagyni a magasugró. 219 cm-ig minden magasságot elsőre teljesített, és ezzel bajnok lett!

A súlylökőknél Tóth Balázs rögtön a második sorozatban 17.82-vel az élre állt. Kovács László ugyan egy centire megközelítette, de az ötödik körben 17.97-tel a nyíregyházi sportoló új egyéni csúccsal bebiztosította első helyét, és aranyérmes lett!

A bajnokság vasárnap délután folytatódott az Atlétikai Centrumban, és ezúttal is született nyíregyházi érem. Nyisztor Petra női hármasugrásban 12.91-es eredménnyel második lett.