Címvédés - Ismét a T-Forg Trans lett a kispályás Szuperbajnok Nyíregyházán

Címvédés - Ismét a T-Forg Trans lett a kispályás Szuperbajnok Nyíregyházán

Hatalmas érdeklődés mellett, kitűnő labdarúgó időben, az éjszakába nyúlóan befejeződött a DECATHLON - KONYHA MÖBEL KFT - NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság. Négy csoportban tizenkét csapat, igen sportszerű mérkőzéseken küzdött Nyíregyháza 2019 - évi Szuperbajnoki címéért. Végül a legjobb négy közé kitűnő teljesítménnyel a BODÓ HÚS KFT - LEMEZCENTRUM és a fiatalos lendülettel játszó BLUE SHARKS csapata került az egyik ágon, és a BLUE SHARKS FUTSAL csapata jutott a döntőbe.
A másik ágon a két ősi rivális CIVIS MÁRVÁNY KFT és az elmúlt évi győztes T-FORG TRANS KFT mérkőzött és a kupavédő nagy küzdelem után került a döntőbe.

A fináléban a Cápák vezettek, de a vége előtt a T-Forg Trans egyenlített, és végül büntetőkkel megnyerte a döntőt, megvédve címét.