Célba értek a cipősdobozok

 A körülbelül kétszázhúsz ajándékcsomagot hétfőn adták át a rászoruló gyermekeknek. A speciális mentők 80 csomagot vittek el a Tarpai Nagycsaládosok egyesületéhez, hatvan darabot a Kislétai Ápoló-Gondozó Otthon lakóinak, és hála az idén különösen sok felajánlásnak, két nyíregyházi intézmény kis lakói is különleges karácsonyi meglepetésben részesülhettek. A butykai és Rezeda utcai Családok Átmeneti Otthonában élő családok számára igaz karácsonyi meglepetést jelentettek a gyermekek korának és nemének megfelelően összeállított csomagok.

Ajándék átadás a butykai Családok Átmeneti Otthonában ( Képre kattintva galéria nyílik)

A Baptista Szeretetszolgálat és a Kelet-magyarországi Speciális Mentő Egyesület ezúton is szeretné megköszönni minden támogatónak az önzetlen segítséget, a rengeteg felajánlást.