Büntette a hibákat a MEAFC
Vereséget szenvedett Miskolcon a Sunshine NYIKSE.

Annak ellenére, hogy a házigazdáknál három NBI/B csoportos játékos is pályára lépett, az első negyed nagyon kiegyensúlyozott volt, többszört úgy tünt, hogy a Sunshine NYIKSE fiatalosabb csapata jobb játékerőt képvisel. Mégis, a második negyed kivételével a játékrászek végén a jobban koncentráló hazai csapat mindig tudta növelni előnyét. A jelek továbbra is biztatóak, de ilyen komoly NBII-es bajnokságban, ahol 8-10 csapat közel azonos játékerővel bír, csak úgy lehet eredményt elérni, ha a koncentráció tekintetében nincsenek hullámvölgyek. Hiába tudott felzárkózni többször is a nyíregyházi csapat, sajnos a mérkőzés utolsó 4 percében megint dekoncentráltan játszott, amit könyörtelenül kihasznált a MEAFC, így tovább tudta növelni előnyét.