Budapesten kezdtek a vízilabdások

Lejátszották első mérkőzéseiket az AQUA Sport Egyesület csapatai az Országos Bajnokságban. Az ellenfél a Budafóka XXII.ker. SE volt. A gyermek csapat jól kezdte a mérkőzést, azonban az OB rutin még hiányzott a legfiatalabb csapatból és nem sikerült győzelemmel elhagyni a medencét. A serdülő csapat magabiztosan kezdte a mérkőzését ami az első negyed végén is látszott, hiszen 6-0-t mutatott az eredményjelző. A vége 16-4 lett az AQUA-nak. Az ifi csapat nagyot küzdött a budapesti medencében, azonban a mérkőzés végére kijött a csapatok közötti különbség és 13-6-os vereséget szenvedett a csapat.

- A gyerek csapat első mérkőzését játszotta felnőtt pályán, mely idei évtől változtatott szabály. Ez meg is látszott a végeredményen. Van dolgunk bőven, hogy kiküszöböljük a hiányosságokat. A serdülő csapat  magabiztos és jó játékának nagyon örülök. Így kell játszanunk a következő mérkőzéseken is. Ifi csapatunk jól állt bele a mérkőzésbe, de két hirtelen bekapott gól megzavarta a lendületünket. Azonban a látottak alapján úgy gondolom, lesz ez még jobb is -mondta Hatvani Péter OB edző.