Bronzérmes a Stúdió az NB-I-ben!

A bronzpárharc negyedik összecsapásán találkozott egymással az A'Stúdió Futsal Nyíregyháza és a Berettyóújfalu. Adott volt a feladat, hazai győzelem esetén a harmadik helyen végez a csapat a bajnokságban. Gregory vezetést is szerzett a mieinknek, de még az első félidőben Rábl egyenlített. Fordulás után viszont Szabó Lajos ismét a Stúdiót juttatta előnyhöz, majd Gregory újabb gólt lőtt. Nem lehetett megnyugodni, Facundo válaszolt, de Kovács Ádám az üresen hagyott kapuba lőtt, majd Gregory harmadik gólját is megszerezte, és bár szépített a végén Szabó, a Nyíregyháza 5-3-ra nyert, és ezzel klubtörténelmet írva bronzérmes lett az NB-I-ben! 


NB I, a harmadik helyért, 4. mérkőzés
A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–MVFC Berettyóújfalu 5–3 (1–1)

Continental Aréna, v.: Tamási, Balla (Vigh).
Nyíregyháza: Gagyi – Szabó L., Gregory, Dávid, Maneca. Csere: Petró, Öreglaki, Krajnyák, Kovács R., Urr, Haburcsák, Lakatos, Kiss, Kovács Á. Vezetőedző: Lovas Norbert.
Berettyóújfalu: Mezei – Rábl, Nagy K., Szabó, Facundo. Csere: Sándor, Daróczi, Erdei Sz., Nagy I., Erdei, Iszák, Magyari, Nagy D., Duró. Vezetőedző: Trencsényi János.
Gól: Gregory (6., 34., 40.), Szabó L. (28.), Kovács Á. (39.), illetve Rábl (9.), Facundo (37.), Szabó P. (40.).