Bronzérmek Portugáliából - Jól szerepeltek az aerobikosok

Remek eredmények születtek a Portugáliában megrendezett AerobiK Világkupán és Openen, melyen városunkat két sportoló képvislete. A Spartacus Torna Club versenyzői közül Révész Valentina és Vámosi Kiara a debreceni Flex-HD SE-vel közös csapatban szerepelt, és éremmel térhettek haza. 

Hármas pontegyenlőség alakult ki a junior Aerodance csapatok versenyének 1-3. helyezettjei között. Végül a kiviteli érték alapján bronzérem került a mieink nyakába, Berecz Réka, Drabik Nikolett, Gyarmati Sophia, Hámori Katalin, Molnár Annamária, Révész Valentina (Spartacus), Vámosi Kiara (Spartacus), Zámbori Anna összeállításban. 

Junior korosztályban bronzérem került a Flex-HD SE és Spartacus TC közös triójának nyakába is. Bányász Viktória, Gyarmati Sophia és Vámosi Kiara a spanyolok tavalyi világversenygyőztes fiú versenyzői mögött alig lemaradva állhattak a dobogó harmadik fokára.