Bringa Piknik - 2021-ben sem maradnak tokaji túra nélkül a bringások

Bringa Piknik -  2021-ben sem maradnak tokaji túra nélkül a bringások
2021-ben sem maradnak tokaji túra nélkül a bringások (Fotó: archív)

A koronavírus miatt bevezetett szigorú szabályok folyamatosan enyhülnek, így szerencsére 2021-ben sem kell elmaradnia a Bringa Pikniknek. Igaz, nem a megszokott májusi időpontban. Ezúttal június 12-én lesz lehetőség Nyíregyházáról szervezetten áttekerni Tokajba.

Nyíregyházán, a Kossuth téren 9:34-kor rajtol majd a mezőny, előtte azonban KRESZ kvíz, ügyességi és szórakoztató játékok, old timerek, kerékpáros divatbemutató és a népszerű és ingyenes BikeSafe regisztráció várja az indulókat, a Fesztiválkatlanba érkezőket pedig Dj Till bevonulózenéi fogadják majd. Emellett más programok is lesznek a Katlanban, azonban hogy mik, egyelőre titok. A visszafelé is tekerőket idén újdonságként Nyírteleknél kedvezményes fagyi party is várja majd. A 2021-es Bringa Piknik június 12-én, 9 óra 34 perckor a Kossuth térről rajtol rendőri felvezetéssel.