Bombariadó a nyíregyházi bankfiókban – Telefonon érkezett a fenyegető bejelentés

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási központjába érkezett bejelentés 2020. január 16-án reggel, mely szerint Nyíregyházán, a Rákóczi úti bankfiókban bomba fog robbanni.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr- főkapitányság megkeresésünkre szerkesztőségünket arról tájékoztatta:

A rendőrség haladéktalanul megtette a szükséges intézkedéseket, kiürítette és teljes körűen átvizsgálta a pénzintézetet, valamint a felette található lakóépületet. A rendőrség megállapította, hogy a bejelentés valótlan volt, így az épület kiürítése miatt távozni kényszerült dolgozók, ügyfelek és lakók 10 óra 55 perckor visszatérhettek az épületbe. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság nagy erőkkel keresi a közveszéllyel fenyegető ismeretlen elkövetőt.