Boldog Macik Napja – Rajzpályázatot hirdetett a Nyíregyházi Állatpark
Fotó: Nyíregyházi Állatpark

Május 10-én lesz a Happy Bears' Day, azaz a Boldog Macik Napja! Ez alkalomból a Nyíregyházi Állatpark rajzpályázatot hirdet, melynek témája a nyolc medvefaj.

– Gyerkőcök figyelem! Május 10-én lesz a Happy Bears' Day, azaz a Boldog Macik Napja! Ez alkalomból rajzpályázatot hirdetünk, melynek témája a 8 medvefaj. Gondoltad volna? Nem csak a jegesmedve, az óriáspanda és a barnamedve él a Földön, de jó néhány rokonuk is. A bármilyen technikával készített pályamunkákat elektronikus úton várjuk az education@sostozoo.hu email címre az életkorod megjelölésével május 9-ig. Tipp: mielőtt munkához látsz, nézz utána, milyen medvék élnek a világon és rajzold le mind a 8 fajt egy alkotáson. Korcsoportonként (óvodás, alsó-felső osztály, középiskola) a legjobb pályamunkákat belépőjeggyel díjazzuk – olvasható a Nyíregyházi Állatpark felhívásában.

Az állatpark munkatársai az alsósoknak egy kis segítséggel is készültek: