Be(n)cs-engetett a Milord

Be(n)cs-engetett a Milord

Nemegyszer tartottak már francia sanzonestet Nyíregyháza vendégházában, de akkora érdeklődés talán még sosem kísérte a Milord együttes koncertjét, mint június 12-én este. Csaknem 200 ember volt kíváncsi a Bencs Villában Piaf, Bécaud, Aznavour, Montand és más francia énekesek slágereire, amelyeket az 5. éve városunkban élő Gerome tolmácsolt. Olykor párhuzamosan magyarul is meg-megszólalt egy dal Torma Kata énekesnő jóvoltából. Az együttes zenészei pedig (Suhanyecz Viktória, Takács Julianna és Dömötör Sándor) mindent megtettek azért, hogy a hallgatóságnak semmilyen hiányérzete ne maradjon, szinte Párizsban érezze magát...

További képekért kattintson a fotóra!

(Fotó: Trifonov Éva)

A sanzonkedvelők legközelebb június 25-én a Váci Mihály Kulturális Központban méltathatják Piaf emlékét Gajai Ágnes műsorában, amelyen Gerome is fellép. A villában pedig július 3-án énekel legközelebb a Milord egy divatbemutatón.