Beindult a birkózó szezon - A strandon kezdtek a Nyírsport SE versenyzői

Beindult a birkózó szezon. A hajdúnánási Hódos Imre Birkózó Egyesület  meghívására strandbirkózó  versenyen vettek részt a Nyírsport SE legfiatalabb birkózói. Bár a koronavírus miatti intézkedések megnehezítették a felkészülést, a nyíregyházi fiatalok derekasan helyt álltak: a négy versenyző mindegyike éremmel tért haza.A három megye (Borsod, Hajdú és Szabolcs ) viadalán az egyesület versenyzői két  arany , és egy-egy ezüst és bronz éremmel gazdagították gyűjteményüket. A Diák II korcsoportban az első és a második helyet is nyírsportos versenyző (Maros István és Kiss Korvin) szerezte meg. A csapatversenyben a Nyírsport SE a harmadik helyen végzett. 

Eredmények:

Ovis 30 Kg
Kiss Lantos  3.hely

 

Gyermek I 24 Kg
Maros Hanna 1.hely

 

Diák II 34 Kg
Maros István 1.hely
Kiss Korvin 2.hely