Bajnoki forduló a vízilabdásoknál - Győzött az Aqua SE Ifi csapata

Vasárnap újra hazai medencében játszott az AQUA SE Nyíregyháza. A Fiú Utánpótlás Országos bajnokság 7. fordulójában a KÓPÉ-Dunakanyar látogatott Nyíregyházára. A serdülő csapat - karanténoktól, betegségektől, sérülésektől sújtva - 9 fővel (ebből 5 gyermek) tudott kiállni a mérkőzésre, de Pelle György és Méhész Dániel kiváló játékának köszönhetően végig meccsben tudott maradni és a vége szoros 17-20-as vereség lett. A gyermek csapatnál egy ideje nem akar sikerülni semmi, pedig Hatvani Péter edző mindent megtesz, hogy csapata sikeresen szerepeljen. Sem támadásban, sem védekezésben nem tudott ma a csapat közepesnél jobb teljesítményt nyújtani, ez pedig kevés volt a KÓPÉ ellen, így sajnos újabb vereséget könyvelhetünk el (12-19). Az ifik a bajnokságban eddig veretlen KÓPÉ ellen is hozták remek formájukat és egy kemény - sokszor túl kemény - mérkőzésen 23-13-ra győztek.  Az ifik ezzel a győzelemmel felugrottak a tabella 3 helyére, és már csak 3 pontra vannak az éllovas Oázis mögött.

Eredmények:
gyermek: AQUA SE Nyíregyháza - KÓPÉ Dunakanyar Waterpolo: 12-19 (3-6,3-7,2-4,4-2) Gólszerzők: Csiszár 3, Székely 2, Pettendi 2, Dobránszky, Virág Botond, Máté, Radóczi, Rudik
serdülő:   AQUA SE Nyíregyháza - KÓPÉ Dunakanyar Waterpolo 17-20 (3-3,4-6,5-5,5-6) Gólszerzők: Pelle György 9, Méhész Dániel 4, Pettendi Szabolcs 2, Kondás Levente, Sipos Péter
ifi:            AQUA SE Nyíregyháza - KÓPÉ Dunakanyar Waterpolo 23-13 (7-3,6-6,5-1,5-3) Gólszerzők: Lipták Milán 8, Szanics Gergely 5, Lamos Balázs 4, Pazonyi György 2, Sipos Péter 2, Kedves Iván 2