Bajnok kapust igazolt a Szpari - Nagy Sándor Nyíregyházán folytatja

Miközben a keret az edzőtáborban készül, a klub vezetése folyamatosan tárgyalt az elmúlt hetekben, kapus poszton ugyanis szerette volna a Spartacus megerősíteni az együttest. Hegedűs Lajos az ősz végén érkezett Nyíregyházára, de csak december végéig szólt a szerződése, melyet nem hosszabbítottak meg. Fejér Béla és Talián László mellé mindenképp egy harmadik kapust is akart igazolni a klub, és Nagy Sándor személyében találta meg az új hálóőrt. 

A 36 éves, 190 cm magas kapus komoly rutinnal rendelkezik, pályafutása során a Budapest Honvéddal bajnoki címet szerzett, a Debrecennel pedig bronzérmes lett, a hajdúságiaknál az év játékosának is megválasztották. Ma mindenben megállapodott vele a Nyíregyháza Spartacus, és féléves szerződést kötöttek a felek. Ahogy hazatér a csapat, a kapus csatlakozik a többiekhez.