Az ötödik helyért játszhatnak a röplabdások
Idegenben is nyert a Fatum-Nyíregyháza.

A női röplabdabajnokság helyosztójának második mérkőzésén Jászberényben lépett pályára a Fatum-Nyíregyháza. A női röplabdások az első meccset 3–0-ra nyerték, és mivel két nyert találkozóig tart a párharc, szerették volna lezárni a küzdelmet. Az első szettben nagy csatában győztek a nyírségiek, a másodikban viszont egyenlített a Jászberény. A harmadikban ismét a vendég együttes került előnybe, és a negyedik szettben már nagy fölénnyel, jó játékkal nyert a Fatum-Nyíregyháza, így a párharc győztese is lett, 2–0-ra. Az ötödik helyért a TF Budapest lesz a csapat ellenfele. 

Jászberényi RK–Fatum-Nyírsuli 1:3 (22, –17, 22, 15)

A párharc végeredménye 2–0 a Nyíregyháza javára. 

A nap másik mérkőzésén: 1. MCM-Diamant-Kaposvár–Aluprof-TF-Budapest 2:3 (18, 16, –18, –18, 13).
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–0, a TF javára. 

D. L.