Az „Így tedd rá!" módszer Nyíregyházán is népszerű, a programgazdával bemutatóztak

Az „Így tedd rá!" módszer Nyíregyházán is népszerű, a programgazdával bemutatóztak
Interaktív könyvbemutatót és táncházat tartottak pénteken délután a Váci Mihály Kulturális Központban.

Az „Így tedd rá" módszertan programgazdája, Balatoni Katalin tartott interaktív könyvbemutatót és táncházat pénteken délután a Váci Mihály Kulturális Központban.

A megjelent munkafüzet címe: Fordulj vígan koszorú - Rábaközi játékok, mondókák, dalok. A rendezvényen felléptek a Szabolcs Néptáncegyüttes legkisebbjei, az Apróka csoport, akik közül többen az Északi Eszterlánc Óvoda Kerekerdő Tagintézménybe, mint referencia óvodába járnak. A gyerekeket felkészítette: Balasáné Sebestyén Mónika és Dalanics Nikoletta. Az esemény házigazdája a Szabolcs Néptánc Egyesület volt. A vendégeket Ágoston Ildikó, az egyesület elnöke köszöntötte.

Kapcsolódó galéria

Így tedd rá! kötetbemutató és táncház