Az ETO ellen kezd a Szpari

Ma délelőtt az MLSZ székházában megtartották az OTP Bank Liga 2024-2025-ös bajnoki idényének sorsolását. 
A szezon július 26-án kezdődik, 2024-ben az év utolsó bajnoki fordulóját – a tizenhetediket – december 14-én játsszák a csapatok. A 18. fordulót február 1-jén rendezik majd, a bajnokság pedig május 24-25-én zárul.

A mérkőzések pontos kezdési időpontjait a jogtulajdonos televíziós társasággal, a nemzetközi kupákban érdekelt csapatok mérkőzéseinek kezdési időpontjának ismeretében, az MTVA-val folytatott egyeztetést követően hozza nyilvánosságra a szövetség. A Nyíregyháza Spartacus az ETO FC Győr ellen kezd, hazai pályán. 

Az OTP Bank Liga 2024-2025-ös bajnokság első fordulójának sorsolása:

DVSC – FTC
DVTK – Paksi FC
Nyíregyháza Spartacus FC – ETO FC
Újpest FC – Puskás Akadémia FC
KTE – Fehérvár FC
ZTE – MTK