Az első felvonást nyerte a Honvéd ellen a Nyíregyháza Blue Sharks

Az első felvonást nyerte a Honvéd ellen a Nyíregyháza Blue Sharks

Rövid időn belül kétszer is találkozik a Honvéddal a Nyíregyháza Blue Sharks, előbb a bajnokságban, majd a Hepp-kupában. Nos a bajnokit a fővárosiak kezdték jobban, és kihasználva a cápák védekezési hibáit, az első negyed után vezettek. A folytatásban kiegyenlített volt a játék, a nagyszünet után pedig már a Nyíregyháza irányította a meccset mely végül idegenben győzött, ami több mint biztató a kupa négyesdöntő előtt! 

Budapest Honvéd SE - Nyíregyháza Blue Sharks 72-85 (21-16, 16-17, 22-28, 13-24)

Blue Sharks: Harmon M. 24/12, Tóth G. 10, Bazsó B. 12/6, Fazekas Cs. 19/12, Bus I. 7/3.
Csere: Czura A. 11/9, Czinger Z. 2, Sitku M., Oláh Z., Mokánszki M.

Siska János vezetőedző: - Nagyon fontos győzelem volt számunkra. Tudtuk hogy nehéz dolgunk lesz a Honvéd ellen. Gratulálok a játékosaimnak a küzdelemhez, igazi csapatmunka volt. Rossz ritmusban kezdtük a mérkőzést, nem találtunk be kintről az első félidőben és a védekezésünk sem volt elég kemény. A második félidőben sikerült más ritmusban játszottunk és úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk. 

Dankó László

Fotó:hunbasket.hu