Az adventi vasárnapokon több száz adag étellel várják a rászorulókat Nyíregyházán

Az adventi vasárnapokon több száz adag étellel várják a rászorulókat Nyíregyházán

Helyszínek és időpontok:

December 9-én a Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szervezete Nyíregyháza, Érkert Rendőrös előtti területen 11.00 órától, valamint a Stadion utcán a Micimackó Bölcsőde előtti parkolóban 12.30-tól töltött káposztával várja a rászorulókat.

December 16-án a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Gasztronómiai Egyesület Nyíregyháza, Körte u. 41/a (NYCSGYK) udvarán 11.00 órától és Kistelekiszőlő Koszorú u. 10. (volt iskola épület előtt) 12.30-tól oszt székely káposztát.

December 23-án a Jövőkép Egyesület Örökösföldön az Otthon Étterem előtt 11.00 órától, Butyka telepen az Óvoda udvarán 12.30-tól kínál a rászorulóknak bácskai húsos galuskát.