Augusztusban rajtol a kispályás bajnokság

Augusztusban rajtol a kispályás bajnokság
Fotó: Illusztráció

115 csapat várja a Városi Kispályás Bajnokság indulását. Mivel a beoltottak száma meghaladta az 5 millió főt, a szabadtéri sportesemények rendezése is megengedett.

A rajt előtt, augusztus 7-én ismét megtartják a Vígh István Emléktornát, amolyan főpróbaként. A kispályás bajnokságban mintegy 1200-1300 mérkőzést játszanak majd a csapatok.  

„Augusztus 9-én már majdnem egyéves szünet után elindul a salakon a városi labdarúgó-bajnokság, ezt megelőzően, 7-én egy emléktornát fogunk lebonyolítani, az elődöm, Vígh István emlékére már harmadik alkalommal rendezzük meg a Vígh István Emléktornát, 9-én viszont útjára indul a labda, 115 csapat részvételével, közel 1200-1300 mérkőzést fogunk lejátszani a bajnokságban, és a 115 csapat most már benevezett, a sorsolások készülnek, és 9-én indulunk” – mondta el Dajka László főszervező.