Atlétáinkra több teendő is hárul

Atlétáinkra több teendő is hárul
Ma utaztak el futóink és ugróink Budapestre, a már hagyományos, 31. alkalommal megrendezésre kerülő Nemzetközi Honvéd Kupára.

A futók és ugrók mellett ott lesz Helebrandt Máté is, aki ezúttal 5 kilométeren szeretné megszerezni az elsőbbséget. Július 26-án dobóinknak akad foglalatossága Kaposváron, ahol is a városi bajnoki címért versengenek. És még mindig atlétika... július 25–augusztus 1. között Tbiliszben rendezik az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivált (EYOF), amihez a Nyíregyházi Sportcentrumnak is fűződik érdekeltsége. A 16 fős atlétikai csapat tagjaként ott lesz Leveleki Bence, aki két évvel fiatalabbként vesz részt a tanulóolimpiának is tekinthető versenyen. Bence távolugrásban és a 4x100 méteres váltófutásban szerepel majd. Az ifjú titán a selejtező napján (hétfőn) ünnepli majd 15. születésnapját. Igen szép ajándék lenne, ha bekerülne a legjobb 12 közé. Bence felkészítője Bakosiné Szenczi Erika.