Átadták az osztályvezető főorvosi, ápolói kinevezéseket

58-an vették át osztályvezető főorvosi, ápolói, illetve vezető asszisztensi kinevezésüket a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház tagkórházaiban.

Több évtizedes gyógyító és vezetői munka után nyugdíjba vonult dr. Vancsó Ágnes, a Jósa András Oktatókórház korábbi főigazgatója, a Szájsebészeti Osztály osztályvezető főorvosa, és dr. Diószeghy Péter, a nyíregyházi Neurológiai Osztály osztályvezető főorvosa. Helyüket Nádasdiné dr. Békési Diána és dr. Varannai Lajos veszik át a Szájsebészeti, illetve Neurológiai Osztály élén.

A nyíregyházi Infúziós Laboratórium új főgyógyszerésze dr. Fábián Zsuzsa Éva, vezető asszisztense Koós Mónika lett.

Kapcsolódó galéria

Átadták az osztályvezető főorvosi, ápolói kinevezéseket