Arena Slovakia Swimming Masters Cup - érmeket szereztek a Nyíregyházi Fókák

Arena Slovakia Swimming Masters Cup - érmeket szereztek a Nyíregyházi Fókák

A Nyíregyházi Fókák SE négy, Nyíregyháza város sportösztöndíjával támogatott szenior versenyzője vett részt a rangos nemzetközi versenyen. A patinás Červená hviezda uszodában rövidpályán (25 m-es medencében) zajló úszóversenyen kimagasló eredményeket ért el a fókák csapata: Bódi Szabolcs, Cseh Imre, Cserés Miklós és Hudáky Zoltán. Szinte minden számban egyéni csúcsot javítottak. Ezen túl nyolc korcsoportos arany, hat ezüst, és kilenc bronzéremmel tértek haza.

A korcsoportfüggetlen versenyben Cserés Miklós egy számban második, kettőben harmadik helyezést ért el.  A csapatszellem megkoronázásaként váltóban is sikerült egy aranyat és egy ezüstöt kiharcolni.