Aranyos OB - több érmet is szereztek a Sportcentrum atlétái az országos bajnokságon

A hétvégén rendezték az Atlétikai Országos Bajnokságot. A Nyíregyházi Sportcentrum több versenyzője is esélyesként állt rajthoz, és nem is okoztak csalódást. Férfi magasugrásban favoritnak számított Bakosi Péter, és 215 cm-ig nem is rontott. Végül harmadik kísérletre a 218 cm is sikerült, és bajnok lett.

Férfi diszkoszvetésben Szikszai Róbert arra készült, hogy Kővágó Zoltánnal vívnak majd nagy csatát az első helyért. Ez így is volt, végül a negyedik sorozatban elért 62,47 méteres dobásával a nyíregyházi sportoló lett a győztes. 800 méteren Osváth Krisztina, női diszkoszvetésben Kerekes Dóra ezüstérmes lett, míg Tasi T. Dávid 400 méteren, Leveleki Bence hármasugrásban végzett a harmadik helyen.