Áprilisban lomtalanítunk – Itt a pontos időpont, mely Nyíregyháza belterületét érinti!

Áprilisban lomtalanítunk – Itt a pontos időpont, mely Nyíregyháza belterületét érinti!
Nyíregyháza belterületének lomtalanítási időpontja: 2019. április 6-7.

Az  Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. tájékoztatja a tisztelt lakosságot, hogy egyes webportálokon tévesen jelent meg Nyíregyháza város belterüle­tének lomtalanítási időpontja. Kérik Önöket, hogy a már kiosztott hulladékszállítási naptárakban jelölteket vegyék figyelembe, vagy az Észak-Alföldi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. honlapján, a  www.eak­hulladek.hu oldalon, az Ügyfélszolgálat menüponton belül a Települések almenü alatt tájékozódjanak a lomtalanítási időpontokról.

Nyíregyháza belterületének lomtalanítási időpontja: 2019. április 6-7.