Anconai eredeti szereposztással
A napokban feltettünk nézőinknek egy kérdést az Anconai szerelmesek 1 című produkció szereposztásával kapcsolatban: Ön szeretné-e, ha az Anconai szerelmesek 1. című előadást a darab cselekményének megfelelő életkorú színészekkel átdolgozná a Móricz Zsigmond Színház?

207 kitöltött kérdőív érkezett vissza hozzánk. Ami egy igen szép szám, így ezúton is köszönjük Önöknek, hogy ily módon is hozzájárulnak színházunk sikeres működéséhez.

A válaszadók 64 százaléka úgy nyilatkozott, hogy „Nem, maradjanak az eredeti szereplők, hiszen velük szerettük meg az előadást.” 36 százaléka pedig szeretné, ha a szereplők és a színészek életkora közelebb állna egymáshoz.

– Természetesen figyelembe vesszük Nézőink javaslatát, és úgy döntöttünk, hogy az Anconai szerelmesek 1 továbbra is az eredeti szereposztással lesz látható. De gondolkodunk egy felújított változaton is – mondta Kirják Róbert ügyvezető.

Móricz Zsigmond Színház