Állati Zoona az Nyíregyházi Televízió műsorán – Új állatbarát magazin októbertől!

Helmeczy Éva vadonatúj állatbarát műsora októbertől a Nyíregyházi Televízió műsorán.

A havonta jelentkező „Állati Zoona” első adásában fény derül a Nyíregyházi Állatpark fókashow-jának és a madárbemutatójának kulisszatitkaira, az úszólábúak és a tollasok trénerével a munkája örömeiről és nehézségeiről beszélgetünk. A Sóstó Zooban az ivari kétalakúság jeles képviselőit is kutatjuk, vagyis olyan állatfajokat mutatunk be, amelyeknél a hím és nőstény egyedek méretben, formában, színben jelentősen eltérnek egymástól.

Magazinunkban lépésről lépésre berendezünk és benépesítünk halakkal egy édesvízi akváriumot. Ötleteket adunk mindazoknak, akik szeretnének otthonukba egy csodás vízi világot, de nem tudják, hogyan fogjanak hozzá. És, műsorunkban megismerhetik még egy autóbalesetet szenvedett, mozgásában korlátozott kiskutya történetét. Füles egy remek találmány, a kutyakocsi segítségével éppen úgy sétál esténként, mint ép négylábú társai.

 

Vetítési időpont: október 22. 19.30

Ismétlés: október 23. 21.00