Állati Zoona – A félelem barlangja, terápiás kutyamasszázs és anyai gondoskodás

Állati Zoona - Helmeczy Éva állatbarát magazinja a Nyíregyházi Televízió műsorán.

A Nyíregyházi Televízió állatbarát műsorának következő adásában a Nyíregyházi Állatpark Zöld Piramisába a “Félelem barlangjába” kalauzoljuk el Önöket! A barlang olyan állatoknak ad otthont, amelyektől okkal, ok nélkül vagy babonából irtózunk. Az állatvilágban az anyai gondoskodás fajonként változó. Míg az egyik faj nősténye féltve vigyázza kölykét, addig a másik kevésbé törődik kicsinyével. Hogy valójában ki, mennyi energiát fektet be az utódnevelésbe, a SostoZoo-ban ennek járunk utána. Egyre népszerűbb házi kedvenc a nyuszi. Ami nem véletlen, hiszen amellett, hogy bűbájos, pihe-puha, csendes kisállat könnyen szobatisztaságra szoktatható és, ha foglalkozunk vele minden mókából kiveszi a részét. Műsorunkban ötleteket adunk a tapsifülesek tartásához. És, magazinunk stábja egy terápiás kutyamasszázsra is ellátogatott. A masszázs sikeresen alkalmazható mozgásszervi betegségben szenvedő kutyáknál, balesetes négylábú barátaink rehabilitációjára, időskori problémák esetén és a fájdalom csillapításában is segíthet.

Vetítés: január 29. 18:30. Ismétlés: január 30. 19:30, február 1. 22.00, február 2. 20:30.