Akadálymentes étlap a Hotel Pangeában -Nagy figyelmet fordítanak a fogyatékossággal élőkre

Akadálymentes étlap a Hotel Pangeában -Nagy figyelmet fordítanak a fogyatékossággal élőkre
Képünkön: (jobbra )Az egyesület elnöke: Nemes-Nagy Tünde és (balra) a Hotel Pangea szálloda vezetője, Czifrik Viktória látható

A Nyíregyházi Állatpark fontos küldetésének tartja a fogyatékossággal élők számára az akadálymentesített környezetet, s az elmúlt években számos fejlesztés történt hogy mindenki maximális kényelemben érezze magát,  a 35 hektáros területen;  4 km mozgáskönnyített útszakasz, a Zöld piramis Ócenárium akadálymentesített liftje, mind-mind a látogatók komfortérzetét szolgálja.
 

 A Vakok és Gyengénlátók Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egyesületével évek óta komoly partnerkapcsolatunk van,  többek között a TapogatóZoo állatkerti rendezvény keretében szoktak kilátogatni hozzánk,  ahol  tapintás útján ismerkedhetnek meg az  egzotikus állatokkal és a körülöttünk élő csodálatos állat és növényvilággal.

Az egyesületnek hála újabb lehetőség adódott, aminek segítségével
megkönnyíthetjük vendégeink  itt tartózkodását; a mai naptól állatkerti szállodánk, a Hotel Pangea akadálymentes étlap és itallappal rendelkezik, melyben 24-es betűtípussal síkírásban és  Braille írásban, tapintás útján olvasható állandó éttermi kínálatunk.

Köszönjük a segítséget  a Vakok és Gyengénlátók Szabolcs-Szatmár-Beregi Egyesületének, hogy elkészítették éttermünk számára az akadálymentes étlapot.