Adj nevet a Nyíregyházi Állatpark kis fókájának – Ő lesz a fókashow új sztárja!

Adj nevet a Nyíregyházi Állatpark kis fókájának – Ő lesz a fókashow új sztárja!
A jövevény Lengyelországból érkezett.

Mint ahogy arról már korábban hírt adtunk, új kis fókával gazdagodott a Nyíregyházi Állatpark kaliforniai oroszlánfóka csapata.

A 3 éves hím ivarú állat Lengyelországból érkezett és a karanténidőszak letelte után megkezdte a tréningeket a fóka-suliban. A kis úszólábú, Franssal, a 3 éve itt élő 4 éves állattal gyakorol együtt, míg az idősebb, 13 éves állatok, Gino és Leon más időpontban mutatják be tudományukat a látogatóknak.

A kis fókának még nincs neve, így az állattrénerek a poszt alatt várják a névjavaslatokat az új jövevénynek. Ha van ötleted, írd a fotó alá kommentben. Trénereink előnyben részesítik a 2 szótagú, könnyen kimondható nevet, hiszen a tréningek során kéz és hangjelekkel kommunikálnak a játékos úszólábúakkal.

– osztotta meg a Nyíregyházi Állatpark közösségi oldalán az információkat.