A zivatar nyerte a meccset - elmaradt az Ajka - Nyíregyháza Spartacus találkozó

A zivatar nyerte a meccset - elmaradt az Ajka - Nyíregyháza Spartacus találkozó

Az elmúlt 24 órában jelentős mennyiségű csapadék hullott a Dunántúl több részén, köztük Ajkán is. A mérések szerint volt olyan terület, ahol 45 milliméter csapadék zúdult le rövid idő alatt, és ez látszott az ajkai stadionon is. A Nyíregyháza Spartacus itt játszott volna bajnokit...

Vasárnap délután hatalmas eső zúdult Ajka környékére, és a stadion gyepét is alaposan eláztatta, helyenként bokáig ért a víz. Bár a pálya alá van csövezve, a városban lévő vízelvezető rendszer nem tudta a sok csapadékot ilyen rövid idő alatt elszállítani. A játékvezető egy órás várakozás után úgy látta, nem változott annyit a helyzet, hogy megrendezhessék a mérkőzést, így a Szpari - bár szeretett volna játszani - meccs nélkül utazhat haza.

A találkozót egy későbbi időpontban pótolják a felek.