A világ legjobbjai ellen játszanak csütörtökön a női röplabdások Nyíregyházán
Fotó: Balogh Tamás

Szeretné látni a világ jelenlegi legjobb női röplabdásait testközelből? December 9-én megteheti. A Continental Arénában lép pályára a Bajnokok Ligája címvédője, a zsinórban több mint hetven mérkőzésen át veretlen olasz Imoco Conegliano. A jövő héten csütörtökre ne tervezzen más programot, este egy sztárcsapat ellen lép pályára a Fatum Nyíregyháza a Bajnokok Ligájában. 

Már vásárolhatók jegyek a Bajnokok Ligája mérkőzésre az alábbi linken: https://www.jegy.hu/program/fatum-nyiregyhaza-vs-a-carraro-imoco-conegliano-129613?fbclid=IwAR19zFPXDGzFXkE4Jgw6b5toy1rWbQC013S91Db2M3PIZy8crfTckEF2FUA

 Fontos információ, hogy a BL találkozókra a megvásárolt bérletek, VIP bérletek, tiszteletbérletek is érvényesek!  A felnőtt belépő mellett most is kínálnak kedvezményes jegyeket a nyugdíjasoknak és a diákoknak. December 9-én a Continental Aréna pénztárában személyesen is vásárolhatók belépők, már reggel 8 órától nyitva lesz a pénztár. A meccs 18 órakor kezdődik.