A Vasas a vendég vasárnap - Folytatódik a bajnokság

Tovább folytatódik a sűrű program a Fatum Nyíregyháza számára. A csapat a csütörtöki Bajnokok Ligája találkozó után vasárnap már magyar bajnokit játszik, ráadásul rangadót! Az a Vasas lesz az ellenfél, mely ősszel elsőként győzte le a mieinket, így van miért visszavágni. A fővárosiak a Fatumhoz hasonlón két meccs kivételével győztek eddig az Extraligában, és 2022-ben még szintén veretlenek a hazai bajnokságban. A Vasas a héten kupamérkőzésen nyert a Békéscsaba ellen, ezzel pedig bejutott a fináléba, azaz remek formában vannak.

A Nyíregyházánál a BL találkozó után másnap a regenerációé a főszerep, majd péntektől már az angyalföldiek elleni rangadóra koncentrálnak a lányok. A vasárnapi mérkőzésre jegyeket online már lehet vásárolni, a találkozó 19 órakor kezdődik.