A városvezetés koszorúzással emlékezett az 1848/49-es forradalom és szabadságharc hőseire
Fotó: Szarka Lajos

Mint ismert: Nyíregyháza Megyei Jogú Város vezetése már a hét elején arról tájékoztatja az érintetteket, hogy a lakosság védelmében, a vírusos megbetegedések megelőzése érdekében Nyíregyházán valamennyi, az 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére tervezett megemlékezés elmarad.

Egyben felhívták a figyelmet, aki mégis szeretné leróni tiszteletét az ünnep alkalmából, az valamennyi helyszínen egyéni koszorúzással teheti azt meg. A város vezetése is élt ezzel a lehetőséggel: pénteken reggel dr. Kovács Ferenc polgármester, Jászai Menyhért alpolgármester, dr. Ulrich Attila alpolgármester és dr. Szemán Sándor címzetes főjegyző a Kossuth téren, a Kossuth szobor előtt fejezte ki tiszteletét koszorúval, néma főhajtással az 1848/49-es forradalom és szabadságharc hősei, emlékezete előtt.

Kapcsolódó galéria

Városvezetői koszorúzás