A színház közleménye a kulturális rendezvényekre vonatkozó Kormányrendelettel kapcsolatban
A Kormányrendelet értelmében kialakított nézőtereken szeretettel várják a Közönséget

A Móricz Zsigmond Színház közleményt adott ki a kulturális rendezvényekre vonatkozó Kormányrendelettel kapcsolatban, melyet az alábbiakban közlünk:

Kedves és kitartó Közönségünk!

A tegnapi kormánybejelentés szerint a színházak nézőterén minden harmadik széken ülhet néző, a közvetlen egymás mögötti ülőhelyek kihagyásával. Az új rendelkezések alapján az Önök számára a legjobb megoldásokon dolgozunk, rövidesen értesítjük Közönségünket a részletekről és reméljük, hogy hamarosan találkozunk a Színházban!

Addig is kérünk minden kedves hűséges színházlátogató Nézőnket, hogy figyeljünk egymásra, és az előadások közötti szünetekben, az egyéb belső terekben, helyiségekben törekedjünk a legalább 1,5 m-es védőtávolság megtartására!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az előírások értelmében a fenti védelmi intézkedéseket be nem tartó Nézőinknek kötelezően el kell hagyniuk a Színház helyiségeit és területét, melyről Színházunknak kötelessége gondoskodni valamennyiünk egészsége védelme érdekében.

Türelmüket és megértésüket köszönjük!

Móricz Zsigmond Színház