A szeptember a gasztronómia fesztiválok hónapja Nyíregyházán!

A szeptember a gasztronómia fesztiválok hónapja Nyíregyházán!
A szeptember a gasztronómia fesztiválok hónapja Nyíregyházán!

Gasztronómiai fesztiválokból sosem elég, így vannak ezzel a szabolcsi megyeszékhelyen is. Most vasárnap rendezik meg a Sóstói Múzeumfaluban 'A régi Magyarország ízei' gasztrofesztivált, melyen az ország különböző tájegységeire jellemző ínyencségeket kóstolhaják meg a skanzenbe érkezők. 25 csapat versenyez majd a győzelemért, erről bővebben Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere, dr. Ulrich Attila mesélt a Sziesztában, aki többek között a már közelgő Tirpák Fesztivál részleteibe is beavatott minket. Ha kíváncsi, milyen ételek kerültek a 'menüsorba' és milyen kiegészítő programok szórakoztatják majd a közönséget, nézze vissza beszélgetésünket!