A Szeged érkezik - Vasárnap folytatódik a pontvadászat a labdarúgó NB-II-ben

A válogatott mérkőzései miatti szünet után folytatódik a bajnokság vasárnap. A Nyíregyháza Spartacus a Szeged-Csanád Grosics Akadémiát fogadja. A két csapat találkozói komoly múltra tekintenek vissza, több mint harminc meccset vívtak az együttesek, többségében a második vonalban. Az 1985-től számolt mérleg nagyon kiegyenlített, 13 Szpari győzelemmel szemben 11 szegedi siker áll, utoljára 2019. novemberében 3-0-ra nyert a Spartacus.  A Szeged jelenleg 18 pontot szerezve a 14. helyen áll a tabellán, az első győzelmükre a 7. fordulóig kellett várni. Ekkor egy jobb sorozat kezdődött számukra, de az utolsó három meccsen csak egy pontot szereztek, a Doroggal végeztek döntetlenre. A csapatban több ismerős is van, Germán Tamás - aki túl van már 200 szegedi meccsen - játszott a Szpariban is, csakúgy mint Pejovic Danilo, Gajdos Zsolt, Takács Tamás és Andorka Péter. A vasárnapi mérkőzés 17 órakor kezdődik, és zárt kapuk mögött rendezik. Az NYTV hétfőn este felvéteről közvetíti a találkozót.