A Strand Ultimate Frizbi Országos Bajnokságon is legyőzhetetlen volt az Apáczai

A Strand Ultimate Frizbi Országos Bajnokságon is legyőzhetetlen volt az Apáczai

Első alkalommal rendezték meg a Strand Ultimate Frizbi Országos Bajnokságot Budapest "tengerpartján" a Lupa Beach-en. Nagy melegben, homokon kellett négy mérkőzést játszani az Apáczai Iskola frizbi csapatának közvetlenül egymást követően. A 30 perces mérkőzéseken minden energiára és összpontosításra szükség volt. Az első két mérkőzésen nehezen indult be a csapat, de sikerült győzelmekkel kezdeni. A további két mérkőzésen már nem volt kétséges a győzelem. Így négy győztes meccs után vehették át az országos bajnoki címért járó érmeket és oklevelet. Három év alatt ez már a hatodik országos bajnoki cím, amit az Apáczai frizbisei megszereztek!

A bajnokcsapat tagjai: Dallos Csenge, Körmendi Anka Kata, Mónus Laura, Morauszki Roland, Ujvári Diána, Bándi Bernát és Zomborszky-Fehér Levente. Edző: Bodnár Mihály. Segítő: Bodnár Tamás.