A röplabdás aki főzni is remekül tud - Pintér Andrea szerint a látvány is fontos

A röplabdás aki főzni is remekül tud - Pintér Andrea szerint a látvány is fontos

„Elkészíteni és megkívánni" – ez a mottója, Pintér Andreának, a Fatum-Nyíregyháza játékosának.

A nyíregyháziak centeréről nem is gondolnánk, hogy a főzés szerelmese, emellett pedig nemcsak elkészíti, hanem le is fotózza az elkészült újabbnál – újabb kreációit. Pintér Andinak az első,hogy alapos gondossággal kiválasztja , hogy kitől és honnan szerzi be az elkészíteni kívánt étkeihez szükséges hozzávalókat. Aztán a konyhában már a helyi termelőktől beszerzett alapanyagokból jöhet az alkotás. Az elkészült remekműveket nagy műgonddal és kreativitással állítja össze a tányéron.

A megalkotott kompozícióinál fontos neki, hogy milyen az összhang és a hangulat.

Aztán pedig jöhet a fotó!

- Az evést a szemünkkel kezdjük – mondja Andrea , aki szerint a szép étel mindig finomabb. - Ahogy tálalom az ételt, úgy jön meg az étvágyam. A képeket mindig nagy örömmel osztom meg a a családtagjaimmal és barátaimmal. Természetesen ha van időm hazautazni a szeretteimhez, akkor nekik is készítek egy-két finom falatot. – tette hozzá a center.

Az elkészült finomságokat pedig az utolsó morzsáig el is fogyasztja.